Pozycjonowanie stron internetowych – SEO

Co to jest SEO? Search Engine Optimization – Usługa optymalizacji strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. To proces potocznie nazywany „pozycjonowaniem” strony na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania pod określone zapytania.

Nazywam się Dominik Piestrzyński, zajmuje się SEO już od ponad 15 lat. W webarchitecto prowadzę strategie i usługę pozycjonowania dla wszystkich klientów.

Co otrzymujesz pozycjonując swoją stronę z webarchitecto?

 1. Strategie działania i kompleksową opiekę specjalisty ds. seo.
 2. Audyt strony SEO
 3. Monitoring widoczności witryny w wyszukiwarce, analizę trendów i raporty z działań
 4. Linkowanie i optymalizacje strony, celem uzyskania jak najwyższych pozycji na oczekiwane frazy kluczowe w wyszukiwarce Google.

SEO
Pozycjonowanie strony internetowej. Od 790 zł brutto / miesięcznie Dokładna wycena zależna jest od wybranych celów marketingowych danej strony.

Korzystasz już z usług pozycjonowania? Jednak nie widzisz efektów? Chcesz sprawdzić skuteczność i jakość usług swojego pozycjonera? Odezwij się do nas, przygotujemy audyt i sprawdzimy to dla Ciebie – Kontakt

Pozycjonowanie stron – SEO – Formularz

Wyślij formularz, aby umówić się na rozmowę w sprawię usługi pozycjonowania

  Wysyłając formularz, akceptujesz kontakt z naszej strony.

  O pozycjonowaniu słów kilka...

  W dzisiejszych czasach bycie w Internecie to być albo nie być dla firmy. Wyobraźmy sobie klienta szukającego numeru telefonu do naszej firmy – wpisuje w Google nazwę firmy, a nas tam nie ma – „kogo nie ma w Google ten nie istnieje”. Pamiętajmy też, że nie wystarczy mieć stronę internetową, o tej stronie muszą wiedzieć nasi klienci, a oni koszystają z wyszukiwarek.

  Reklama w postaci strony internetowej Państwa firmy powinna znajdować się na szczycie wyników wyszukiwań, ponieważ użytkownicy, którzy mają możliwość zobaczenia Państwa ofertę na pierwszej stronie wyników wyszukiwania klikają i są potencjalnymi klientami! Np. Osoba szukająca klimatyzacji w Katowicach wyszukuje w wyszukiwarce Google frazę „klimatyzacja katowice” i wyświetlają się strony oferujące klimatyzacje w Katowicach.

  Pozycjonowanie wykonywane jest w oparciu o konkretne frazy tak samo jak i rozliczenie za usługę. Usługą polega na tym, aby Państwa strona znalazła się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania gdy użytkownicy wpiszą frazę związaną z Państwa firmą. Najlepiej jakby była to pozycja numer jeden!

  Cena pozycjonowania zależy od konkurencyjności danego słowa kluczowego. Przed wyceną dokonujemy dokładną analizę, aby znaleźć odpowiednie słowa kluczowe dla Państwa.

  Ile trwa pozycjonowanie strony?

  Pozycjonowanie strony to proces. Może trwać nawet wiele miesięcy. Wszystko zależy od trudności fraz i konkurencji. Niektóre rynki zagraniczne wymagają więcej cierpliwości. Średni czas w jakim można zaobserwować zmiany to od 3 miesięcy do nawet jednego roku. To długofalowe działania. Jeśli chcesz uzyskać natychmiastowy efekt. Skorzystaj z reklam w Google (Google Ads, dawniej Google Adwords).

  Strategia rozliczeń

  Do każdej strategii pozycjonowania podchodzimy inaczej. Przyjmujemy dwie podstawowe formy rozliczania: abonamentowa (stała za określone działania) i za efekt (pozycje fraz/wzrost ruchu organicznego/wzrost przychodu).