Pozycjonowanie stron internetowych – SEO

Co to jest SEO? Search Engine Optimization – Usługa optymalizacji strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. To proces potocznie nazywany „pozycjonowaniem” strony na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania pod określone zapytania użytkownika.

Nazywam się Dominik Piestrzyński, zajmuje się SEO już od ponad 15 lat. W webarchitecto prowadzę strategie prowadzącą do poprawy widoczności stron internetowych w wyszukiwarkach. Razem z moim zespołem działamy na rzecz zwiększenia ruchu z oczekiwanych fraz, które wyszukują Twoi klienci.

Pozycjonowanie stron internetowych z webarchitecto to rozwiązanie na mały ruch i niską sprzedaż przez Twoją stronę www.

Co otrzymujesz pozycjonując swoją stronę z webarchitecto?

 1. Strategie działania pod właściwie dobrane frazy i kompleksową opiekę Specjalisty ds. SEO.
 2. Monitoring widoczności witryny w wyszukiwarce
 3. Optymalizacje strony internetowej pod kątem wyszukiwarek oraz rekomendacje dla Twojego biznesu, celem uzyskania jak najwyższych pozycji na oczekiwane frazy kluczowe w wyszukiwarce Google.
 4. Bezpieczną i elastyczną umowę współpracy o partą o wspólnym osiąganiu celów.

Bezpłatna wycena


  Kompleksowe działanie to:

  • Audyt SEO strony internetowej
  • Optymalizację techniczną strony
  • Najwyższej jakości treści
  • Konsultacje ze specjalistą SEO
  • Szczegółowe i przejrzyste raporty
  • Dostęp do systemu monitoringu pozycji
  • Optymalizacja contentowa witryny
  • Rekomendacje do wszystkich działań w kanałach marketingowych wspierających pozycjonowanie

  Pozycjonowanie stron internetowych – czyli optymalizacja

  Optymalizacja witryn online, czyli SEO w skrócie, to kluczowy aspekt naszej codziennej działalności w Webarchitecto. Proces znany jako optymalizacja polega na dostosowaniu parametrów technicznych strony internetowej oraz jej treści zarówno na stronie, jak i poza nią, do wymagań algorytmu wyszukiwarki oraz potrzeb użytkowników.

  Głównym celem działań optymalizacyjnych jest uzyskanie wysokiej pozycji stron www w organicznych wynikach wyszukiwania, co przekłada się na efektywny ruch na stronie generujący konwersje.

  Dlaczego zajmowanie czołowych miejsc w wynikach wyszukiwania jest tak istotne? To staje się oczywiste, gdy analizujemy dane i statystyki. Zaledwie niewielki odsetek użytkowników przechodzi do drugiej strony wyników wyszukiwania podczas poszukiwania informacji w wyszukiwarkach.

  Dlatego warto zoptymalizować swoją stronę, aby maksymalnie zwiększyć jej widoczność i ułatwić użytkownikom jej odnalezienie. Wspólnie z nami możesz osiągnąć pożądane rezultaty, gdy nasz zespół SEO przeprowadzi audyt Twojej witryny, opracuje strategię SEO, oraz wypełni ją wartościowymi treściami.

  O pozycjonowaniu słów kilka...

  W dzisiejszych czasach bycie w Internecie to być albo nie być dla firmy. Wyobraźmy sobie klienta szukającego numeru telefonu do naszej firmy – wpisuje w Google nazwę firmy, a nas tam nie ma – „kogo nie ma w Google ten nie istnieje”. Pamiętajmy też, że nie wystarczy mieć stronę internetową, o tej stronie muszą wiedzieć nasi klienci, a oni koszystają z wyszukiwarek.

  Reklama w postaci strony internetowej Państwa firmy powinna znajdować się na szczycie wyników wyszukiwań, ponieważ użytkownicy, którzy mają możliwość zobaczenia Państwa ofertę na pierwszej stronie wyników wyszukiwania klikają i są potencjalnymi klientami! Np. Osoba szukająca klimatyzacji w Katowicach wyszukuje w wyszukiwarce Google frazę „klimatyzacja katowice” i wyświetlają się strony oferujące klimatyzacje w Katowicach.

  Pozycjonowanie wykonywane jest w oparciu o konkretne frazy tak samo jak i rozliczenie za usługę. Usługą polega na tym, aby Państwa strona znalazła się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania gdy użytkownicy wpiszą frazę związaną z Państwa firmą. Najlepiej jakby była to pozycja numer jeden!

  Cena pozycjonowania zależy od konkurencyjności danego słowa kluczowego. Przed wyceną dokonujemy dokładną analizę, aby znaleźć odpowiednie słowa kluczowe dla Państwa.

  Ile trwa pozycjonowanie strony?

  Pozycjonowanie strony to proces. Może trwać nawet wiele miesięcy. Wszystko zależy od trudności fraz i konkurencji. Niektóre rynki zagraniczne wymagają więcej cierpliwości. Średni czas w jakim można zaobserwować zmiany to od 3 miesięcy do nawet jednego roku. To długofalowe działania. Jeśli chcesz uzyskać natychmiastowy efekt. Skorzystaj z reklam w Google (Google Ads, dawniej Google Adwords).

  Strategia rozliczeń

  Do każdej strategii pozycjonowania podchodzimy inaczej. Przyjmujemy dwie podstawowe formy rozliczania: abonamentowa (stała za określone działania) i za efekt (pozycje fraz/wzrost ruchu organicznego/wzrost przychodu).

  Cennik pozycjonowania stron internetowych

  SEO
  Pozycjonowanie strony internetowej. Od 1490 zł brutto / miesięcznie Dokładna wycena zależna jest od wybranych celów marketingowych danej strony.