Audyt SEO

Co to jest Audyt SEO? Usługa Audytu SEO polega na weryfikacji strony internetowej pod kątem technicznym jak i semantycznym. Sprawdzamy blisko 100 wyznaczników Google, dzięki którym Twoja strona będzie szerzej widoczna w wynikach wyszukiwania.

Co otrzymujesz w usłudze: Audyt SEO:

  1. Dokument PDF z pełnym opisem błędów + wniosków i rekomendacji do poprawy i wdrożenia na stronę internetową.
  2. Załączniki, wykazy w pliku Excel + szczegółowy spis wszystkich podstron z ewentualnymi wskazówkami.
  3. Wsparcie przy wdrożeniu zmian z audytu: pakiet konsultacji. Ilość godzin dostępnych w ramach konsultacji uzależniona proporcjonalnie od rozmiarów strony i liczby błędów w audycie. Ustalane indywidualnie.
    *Opcjonalnie: możliwość wprowadzenia zmian przez nasz zespół. Wycena indywidualna.

75% sukcesu Twojej strony, zależy od optymalizacji wg. wytycznych Google. Zainwestuj w Audyt SEO i wprowadź zmiany w swojej witrynie!
Według badań, w średnio konkurencyjnych branżach na frazy z potencjałami do 500 średnich wyszukiwań miesięcznie, samo wdrożenie zmian z audytu może sprawić, że Twoja strona będzie na pierwszej stronie.

Mamy 12 letnie doświadczenie i ponad 248 Audytów SEO w portfiolio.

Audyt SEO
Audyt SEO – Cena Od 490 zł brutto Wycena zależna od rozmiarów strony i stopnia jej zaawansowania. Aby uzyskać szczegółową wycenę, należy zgłosić się przez formularz poniżej.

Nie mam jeszcze swojej strony lub jestem na etapie jej budowy, czy mogę na tym etapie skorzystać z Audytu SEO? Im wcześniej przygotujesz stronę tym szybciej zdobędziesz wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Napisz do mnie, jeśli jesteś na tym etapie, zaoszczędzisz czas i pieniądze na działania marketingowe, przygotowując stronę od postaw pod potrzeby Twoich klientów i tego co wyszukują – Kontakt

Wycena audytu – Formularz

Wyślij formularz, aby otrzymać wycenę audytu oraz przybliżony termin realizacji. Formularz jest niezobowiązujący.